Apple пуска нов евтин iPhone
България 22.11.2017 18:26
Apple се подготвя да пусне нов iPhone на по-ниска цена през първата половина на 2018 г., съобщи китайският вестник Economic Daily News.
Успехът на бюджетния iPhone SE, който привлече вниманието както на развитите, така и на развиващите се пазари, технологичната компания подготвя нова версия на евтиния смартфон - iPhone SE 2.
Той е предназначен за феновете на по-малките дисплеи и които искат по-евтин iPhone, особено потребителите в развиващите се държави, които не могат да си позволят по-скъпите устройства на Apple. iPhone SE 2 ще струва около 450 долара.
IPhone SE има 4-инчов екран, много по-малък от 4.7-инчовия дисплей на iPhone 7 и iPhone 8. Цената на сегашния модел започва от 349 долара, което е с 200 долара по-евтино от следващия най-достъпен смартфон на Apple - iPhone 7.
IPhone SE 2 ще струва около 450 долара, по-скъп от предшественика си, но и по-евтин от iPhone 7. Вероятно смартфонът ще има по-мощен процесор за стартиране на новата операционна система на Apple - iOS 11.
В производството му ще участва тайванската технологична компания Wistron, а сглобяването ще се осъщестявява в Бангалор, Индия. Именно Индия ще бъде използвана като производствена база за износ на мобилни телефони на Apple по целия свят. /money.bg
Успехът на бюджетния iPhone SE, който привлече вниманието както на развитите, така и на развиващите се пазари, технологичната компания подготвя нова версия на евтиния смартфон - iPhone SE 2.
Той е предназначен за феновете на по-малките дисплеи и които искат по-евтин iPhone, особено потребителите в развиващите се държави, които не могат да си позволят по-скъпите устройства на Apple. iPhone SE 2 ще струва около 450 долара.
IPhone SE има 4-инчов екран, много по-малък от 4.7-инчовия дисплей на iPhone 7 и iPhone 8. Цената на сегашния модел започва от 349 долара, което е с 200 долара по-евтино от следващия най-достъпен смартфон на Apple - iPhone 7.
IPhone SE 2 ще струва около 450 долара, по-скъп от предшественика си, но и по-евтин от iPhone 7. Вероятно смартфонът ще има по-мощен процесор за стартиране на новата операционна система на Apple - iOS 11.
В производството му ще участва тайванската технологична компания Wistron, а сглобяването ще се осъщестявява в Бангалор, Индия. Именно Индия ще бъде използвана като производствена база за износ на мобилни телефони на Apple по целия свят. /money.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:57 Съвършеният мит, създаден от богомилите: Мистерията на замъка Монсегюр и тайната на катарите
- 17:46 Венецуелското правителство ограничава достъпа до най-засегнатата от земетресенията зона
- 17:35 Научихме още съперничества от елиминациите на Мондиала. Ето как изглежда схемата
- 17:25 Шеф на "Рейсинг Булс" отрече информациите за място на Никола Цолов във Формула 1
- 17:13 Буркина Фасо прекъсва дипломатическите си отношения с Франция
- 17:02 Джокович иска да стартира бизнес с Надал и Федерер
- 16:51 Нов силен трус разлюля Венецуела, докато спасители издирват още над 50 000 изчезнали
- 16:40 Прокуратурата възложи цялостна проверка на пътя, по който стана катастрофата с камион