Двупосочно движение в тунел "Витиня" от 9 до 16 часа на 22 ноември
България 21.11.2017 18:39
Утре 22 ноември, от 9 ч. до 16 ч., ще бъде спряно движението в тръбата за Варна на тунел "Витиня" на автомагистрала "Хемус". Ограничението е за извършването на изпитвания на носимоспособността на мостовото съоръжение веднага след тунела, което беше ремонтирано през последните месеци. По време на изпитването автомобилният трафик се пренасочва двупосочно в тръбата за София.
Тежкотоварните МПС над 10 т продължват да преминават по задължителния обходен маршрут по път I-1 Ботевград - София.
В посока Варна движението се отклонява от пътен възел "Витинска река" при 30-ти километър на автомагистралата по път I-1 София - Ботевград и път II-17 и трафикът за Варна се връща обратно на АМ "Хемус" при пътен възел "Ботевград" на 47-ми километър. В посока Видин се преминава по път I-1.
За пътуващите към София движението се отклонява при 35-ти километър чрез временна връзка по път I-1 Ботевград - София. Трафикът се включва отново в автомагистралата при п. в. "Витинска река" при 30-ти километър.
Задължителният маршрут за МПС над 10 т, пътуващи по направлението Видин - София от областите Видин, Монтана и Враца до София е: път I-1 - път II-16 при с. Ребърково - Своге - София.
Алтернативен маршрут за МПС над 10 т, пътуващи от областите Велико Търново и Русе до София е: път I-5 Бяла - Велико Търново - Котленски проход - АМ "Тракия" /или по Подбалканския път I-6/ - София.
Алтернативен маршрут за МПС над 10 т, пътуващи от областите Ловеч и Плевен до София е: път II-35 Ловеч - Плевен, II-13 Плевен - Кнежа - Борован, II-15 Борован - Враца, I-1 Враца - село Ребърково, II-16 село Ребърково - Своге - София. /news.bg
Тежкотоварните МПС над 10 т продължват да преминават по задължителния обходен маршрут по път I-1 Ботевград - София.
В посока Варна движението се отклонява от пътен възел "Витинска река" при 30-ти километър на автомагистралата по път I-1 София - Ботевград и път II-17 и трафикът за Варна се връща обратно на АМ "Хемус" при пътен възел "Ботевград" на 47-ми километър. В посока Видин се преминава по път I-1.
За пътуващите към София движението се отклонява при 35-ти километър чрез временна връзка по път I-1 Ботевград - София. Трафикът се включва отново в автомагистралата при п. в. "Витинска река" при 30-ти километър.
Задължителният маршрут за МПС над 10 т, пътуващи по направлението Видин - София от областите Видин, Монтана и Враца до София е: път I-1 - път II-16 при с. Ребърково - Своге - София.
Алтернативен маршрут за МПС над 10 т, пътуващи от областите Велико Търново и Русе до София е: път I-5 Бяла - Велико Търново - Котленски проход - АМ "Тракия" /или по Подбалканския път I-6/ - София.
Алтернативен маршрут за МПС над 10 т, пътуващи от областите Ловеч и Плевен до София е: път II-35 Ловеч - Плевен, II-13 Плевен - Кнежа - Борован, II-15 Борован - Враца, I-1 Враца - село Ребърково, II-16 село Ребърково - Своге - София. /news.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:19 Съдии от МНС завеждат дело срещу администрацията на Тръмп
- 12:11 Сеизмолог: През следващите месеци ще има множество земетресения с магнитут 5, дори 6, във Венецуела
- 12:03 Великобритания продава 100 000 тона конфискуван руски петрол и дава парите на Украйна
- 11:55 Витанов защити проекта за държавен бюджет: Времето на фискалните илюзии и абракадабри приключи
- 11:50 Прокуратурата за удара на "Тракия": Няма данни за заспал водач или спукана гума на тира
- 11:47 Две фирми са глобени с 310 000 евро за продажба на фалшиво масло като немско
- 11:44 10-годишно момиче се удави в басейна на хотел в Ахелой
- 11:39 Майките излизат на протест на 1 юли