"Спартак 1918" взе точка срещу "Бенковски" в Бяла

Варна<+> 09.10.2017 13:14

"Спартак 1918" завърши наравно срещу "Бенковски" Бяла - 2:2 като гост, в мач от IХ кръг на първенството в Североизточната трета лига.

"Соколите" поведоха в резултата с гол на Ерхан Чете в 7-та минута, когато засече с глава добро центриране от дясно. Домакините изравниха в 53-та минута.
В 66-та минута Кирил Радев отново изведе "Спартак 1918" напред, след хубав диагонален удар.
11 минути по-късно вратарят на "Спартак 1918" Калин Дянков спаси дузпа, отсъдена за много спорно нарушение в наказателното поле.Домакините успяха да изравнят с гол в 86-та минута.

"Спартак 1918": Калин Дянков, Виктор Димитров, Вилиян Денчев, Никола Христов, Микаел Асад (61 - Кристиян Колев), Кирил Кръстев, Димитър Кулов, Милен Бабаджанов (55 - Кирил Радев), Ерхан Чете, Синан Мехмед, Ивайло Русев.

В следващия Х кръг на първенството в Североизточната трета лига "Спартак 1918" почива по програма, а в ХI кръг e домакин на "Добруджа 1919" Добрич. Мачът е на 22 октомври, неделя, от 16 ч., на стадион "Локомотив".
Източник: Спартак 1918