"Базел" удържа 0:0 с човек по-малко срещу "Лудогорец"

Спорт 22.10.2014 23:02

"Базел" успя да удържи 0:0 след 45 минути игра срещу "Лудогорец", макар да игра почти половин час с човек по-малко.

Двата отбора са един срещу друг в третия си мач в групата си в Шампионската лига пред над 20 000 зрители на стадион "Васил Левски" в София.

В 18-ата минута котдивуарецът Джефри Серей Дие влез остро в краката на Козмин Моци и турският съдия Айтекин го изгони.

И двата съперника имаха положения за гол, като добро спасяване направи пренебрегнатият от националния треньор на България Любо Пенев вратар на "Лудогорец" Владо Стоянов.

"Лудогорец" - "Базел" 0:0. Съдия: Дениз Айтекин (Тур). Жълти картони: Минев; Джака, Гонсалес. Червен картон: Серей Дие.

"Лудогорец": Владислав Стоянов, Жуниор Кайсара, Георги Терзиев, Козмин Моци, Йордан Минев, Фабио Ешпиньо, Светослав Дяков, Даниел Абало, Михаил Александров, Марселиньо, Роман Безяк.

"Базел": Томаш Вацлик, Фабиан Шер, Марек Сухи, Насер Аижи, Серей Дие, Фабиан Фрай, Мохамед Елнени, Давиде Кала, Таулант Джака, Дерлис Гонсалес, Бреел Емболо. /24chasa.bg