Коли в центъра на столицата осъмнаха с надписи "Полиция"
Крими 22.11.2012 13:23
Двайсетина автомобила бяха надписани с шаблон "Полиция" и синя боя през изминалата нощ в центъра на София.
Повечето от "изрисуваните" коли са били на ул. "Сан Стефано" и околните улички.
От СДВР са обяснили пред радиото, че става дума за вандалска проява.
Автомобилите са били намерени сутринта в този вид от собствениците им. Част от тях са подали сигнал в полицията.
Към момента извършителят не е ясен.
Ако бъде заловен, той вероятно ще бъде подведен под отговорност за хулиганство. /БНР
Повечето от "изрисуваните" коли са били на ул. "Сан Стефано" и околните улички.
От СДВР са обяснили пред радиото, че става дума за вандалска проява.
Автомобилите са били намерени сутринта в този вид от собствениците им. Част от тях са подали сигнал в полицията.
Към момента извършителят не е ясен.
Ако бъде заловен, той вероятно ще бъде подведен под отговорност за хулиганство. /БНР
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:53 Борисов прави кабинет в сянка, в сегашния се справял само Копринков
- 13:41 Меси срещу Роналдо чак на финал. Всички 1/16-финали на световното по футбол
- 13:29 Гуцанов: Трябва да има добра комуникация между БСП, Радев и ПП за обща кандидатура за президент
- 13:17 Никола Минчев: В този бюджет разходите за администрацията се увеличават с милиард и половина
- 13:05 Цолов триумфира в Австрия и завърза битката за световната титла
- 12:53 Ново земетресение в Япония - този път с магнитуд 6,1
- 12:43 Разгадаха тайната на цветното зрение при човека
- 12:30 Частните обиколки на Акропола вече струват 5000 евро