Страхотен гол на Бербатов не бе достатъчен на Фулъм срещу Рединг

Спорт 27.10.2012 19:37

Страхотен изстрел на Димитър Бербатов в 88-та минута не бе достатъчен за Фулъм да стигне до победата при гостуването си на Рединг, като двубоя от деветия кръг на Висшата лига завърши 3:3.

Българският нападател започна като титуляр двубоя на "Мадейски стейдиъм" и отново се представи силно с екипа на лондончани, но възпитаниците на Мартин Йол изпуснаха победата в края. Леджърууд изведе домакините напред в 26-та минута, а през второто полувреме на мача паднаха цели шест гола.

Брайън Руис изравни в 61-та минута със силен изстрел от границата на наказателното поле, а 15 минути по-късно Крис Беърд направи обратът пълен. Северноирландският национал обаче се контузи при радостта си след гола и напусна терена принудително.

Маклиъри изравни резултат пет минути преди края, а в 88-та минута Бербатов получи пас в наказателното поле на домакините и със страхотен изстрел отново изведе "котиджърс напред". Само минута по-късно обаче нова грешка в защитата на Фулъм позволи на Робсън-Кану да оформи крайното 3:3.